MAGICZNY CZAS

Grudzień to miesiąc wyjątkowy. To  magiczny czas ,kiedy obchodzimy imieniny Mikołaja  oraz Boże Narodzenie. To czas rodzinnych spotkań i niezwykłej atmosfery,  pomagania i dzielenia się z innymi. By lepiej zrozumieć te zagadnienia 4-latki 2  „Niedźwiadki” obejrzały prezentację multimedialną „Magiczny czas” w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców”. Podczas prezentacji „Niedźwiadkom” został przybliżony  temat  tradycji  związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci, dowiedziały się w jaki sposób można  pomagać rodzicom w czasie świątecznych  przygotowań a także, że można  obdarowywać innych nie tylko prezentami ale i  uśmiechem. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim i na koniec zajęć przedszkolaki pięknie pokolorowały choinkę słuchając utworu „Jest taki dzień”.