ŚWIĄTECZNY WYSTĘP W „LISKACH”

W tym roku nieco inaczej, nieco w innej formie, trochę z dystansem, trochę z przymrużeniem oka, ale z wielką radością w sercach ,,Liski" zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i aktorskie podczas świątecznego występu, który odbył się niestety bez udziału rodziców. Piękna sceneria i oświetlenie stworzyły bajeczną, niepowtarzalną atmosferę, której towarzyszyły emocje poprzez radość - śmiech, po wzruszenie i łzy. Po występie Pani dyrektor Anna Sierotko życzyła wszystkim  zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Wszystkim przedszkolakom należą się pochwały za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie występu. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom naszych wychowanków za pomoc w organizacji przedstawienia: za przygotowanie strojów, rekwizytów, nauce ról do występu. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć: Panu Piotrowi - tacie Nadii za ogromne zaangażowanie, wsparcie, dobre słowo i nagranie występu.

Ogromne podziękowania składamy również Panu Tomaszowi - tacie Tymka, który przygotował profesjonalną, bajeczną scenografię, oświetlenie i wywołał tyle radości i pozytywnych emocji. Równie serdecznie dziękujemy Pani Annie- mamie Laury, która poświęciła swój czas i zadbała o fotorelację z występu.