WALENTYNKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

Pod takim hasłem „Puchatki” obchodziły Dzień Świętego Walentego. Ten szczególny dzień dla przedszkolaków stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazanie jak dobrze i wesoło jest nam razem w grupie. W tym dniu wszyscy ubraliśmy się na czerwono. Nie zabrakło zabaw, konkursów, tańców, zagadek o bajkowych parach, zabaw matematycznych jak również dzieci rysowały każdemu na serduszku coś miłego. Wspólnie spędzony czas w Walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w codziennym życiu. „Puchatki”, dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka, ale to co naprawdę się liczy dla każdego z nas to życzliwość, przyjaźń, sympatia i szacunek dla drugiego człowieka.  Dzieci wykonały również Walentynki swoim kochanym rodzicom. Był to wspaniały i pełen niespodzianek dzień.