BAL CHOINKOWY

W styczniu we wszystkich grupach w naszym przedszkolu odbyły się długo wyczekiwane bale choinkowe. Muzyka rozbrzmiewała w całym przedszkolu. Trudno było rozpoznać niektórych przedszkolaków, bo zamiast znanych nam dzieci, pojawiły się księżniczki, policjanci, smoki, Batman i Spider - Man. Dzieci chwaliły się swoimi umiejętnościami , tańczyły w rytm najnowszych przebojów i co najważniejsze, doskonale się przy tym bawiły. Barwne korowody dzieci przechodziły między stolikami, gdzie czekał na nich pyszny, słodki poczęstunek oraz pizza. Mikołaj też pojawił się na balu by rozdać grzecznym dzieciom prezenty. Ku rozczarowaniu przedszkolaków niestety i ten dzień musiał dobiec końca. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.