JAK BEZPIECZNIE WYPOCZYWAĆ ZIMĄ

W ramach realizacji projektuj „Dzieci uczą rodziców” 3-latki 2 "Pszczółki" zapoznały się z  najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. .Dowiedziały się, jak bezpiecznie spędzać czas bawiąc się na śniegu, jak dbać o zdrowie w mroźne, zimowe dni oraz jak zachować bezpieczeństwo podczas pobytu w górach. Główną część zajęć stanowiła prezentacja multimedialna, podczas której w sposób atrakcyjny dla dzieci zaprezentowane zostały zagadnienia będące przedmiotem piątej lekcji. Na zakończenie przedszkolaki wykonały wybraną kartę pracy. Dowiedziały się, jak bezpiecznie spędzać czas bawiąc się na śniegu, jak dbać o zdrowie w mroźne, zimowe dni oraz jak zachować bezpieczeństwo podczas pobytu w górach.