KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „WIOSENNY STRÓJ”

Pierwszego Dnia Wiosny – 21 marca 2022 roku w przedszkolu odbył się konkurs  „Wiosenny strój”. Wzięło w nim udział 15 dzieci. Stroje oceniało zebrane jury w składzie: Wicedyrektor Przedszkola pani Małgorzata Ignatowicz oraz Księgowa Przedszkola pani Emilia Borawska. Nagrody zostały wręczone przez Dyrektor Przedszkola panią Annę Sierotko.

Pomysłowość, kolorystyka, materiały, jakość wykonania wprawiały w zachwyt, przysparzając jednocześnie nie lada trudności przy wyborze i nagrodzeniu najciekawszych strojów. Nagrody otrzymali:

I miejsce: Zuzanna– 4-latki 2 „Skrzaty”

II miejsce: Julia – 5-latki 3 „Biedronki”

III miejsce: Wiktoria Agata– 3/4-latki

Wyróżnienia: Amelia – 5-latki 2 „Niedźwiadki”, Alicja – 3-latki 2 „Pszczółki” i Julek– 5-latki 1 „Słoneczka”

Pomysłodawczyniami i organizatorkami konkursu były: Dorota Brzoznowska, Małgorzata Solińska, Joanna Ryszkiewicz.

Dziękujemy dzieciom za liczny udział w konkursie, a rodzicom za ogrom pracy i trud włożony w przygotowanie strojów i dzieci do konkursu.