KUBUŚ PUCHATEK W 6-LATKACH 1

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka był doskonałą okazją do wspólnego świętowania w grupie „Żabki”. O uroczych przygodach wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia, Kłapouchego, który nieustannie gubi ogon, nieśmiałego Prosiaczka o wielkim sercu, rozbrykanego Tygrysa, czy praktycznego Królika i wszystkowiedzącej Sowy, przeczytała dzieciom mama Fryderyka. Przedszkolaki dowiedziały się również, że Kubuś zostawił dla nich zadania do wykonania. Wszyscy ochoczo przystąpili do realizacji. Okazało się, że dzieci bez problemu rozwiązały wszystkie zagadki słowno – obrazkowe. Odtańczyły również „misiowy taniec”. Na zakończenie wykonały pracę plastyczną. 19 stycznia upłynął przedszkolakom w miłej atmosferze  w towarzystwie ciepłego i przyjaznego misia Kubusia Puchatka.