WYPRAWA W DALEKĄ PRZESZŁOŚĆ

26 luty, to dzień poświęcony dinozaurom. Większość przedszkolaków kocha wszystko co z tymi prehistorycznymi gadami związane, dlatego też nie mogło zabraknąć tego dnia zabaw w grupie sześciolatków „Żabki”. Przedszkolaki miały okazję przenieść się w prehistoryczny i tajemniczy świat dinozaurów. Pomimo, iż były to bardzo „straszliwe gady” to zabawa z nimi była wyśmienita. Dzieci  poznały wybrane gatunki tych zwierząt, dowiedziały się skąd brały się małe dinozaury, czym się żywiły oraz z jakiego powodu wyginęły. Przedszkolaki rozmawiały i dzieliły się swoją wiedzą na temat dinozaurów. Wykorzystując ogromną wiedzę dzieci, panie przygotowały audycję radiową związaną z tym tematem. Zapraszamy do wysłuchania już w 04.03.2021.