KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „Z MAMĄ WIANKI ZAPLATAM”

26 maja miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego zatytułowanego „Z mamą wianki zaplatam”. Uczestniczki konkursu miały za zadanie wykonać wianek z pomocą mamy z całkowitą dowolnością doboru materiału i techniki. W konkursie udział wzięły przedstawicielki każdej z grup przedszkolnych, a komisja wyłoniła po trzy zwyciężczynie w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latków i 5-6 latków. Prace pozostałych uczestniczek zostały wyróżnione. Dziewczynki otrzymały nagrody, które pozyskane zostały dzięki wsparciu sponsorów: Pizzeria Da Grasso w Ełku, Ełckie Centrum Kultury, Starostwo Powiatowe w Ełku, Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku,  Księgarnia Oświatowa w Ełku, Bank Spółdzielczy w Ełku, Wyższa Szkoła Gospodarki Filia w Ełku i Wydawnictwo Klett Polska.