CZTEROLATKI NA FARMIE

Przedszkolaki z grup 4 latków "Jagódki" i "Misie" wybrały się na wycieczkę do Farmy Mazurskiej w Szarejkach. Na miejscu czekały na dzieci same niespodzianki. Najpierw poznały etapy pieczenia chleba wg tajemniczej receptury p. Marty, własnoręcznie przygotowały swoje chlebki. Potem spacer na pobliską łąkę i górę gdzie obserwowały piękno okolicy. Wiele radości sprawiło zbieganie z góry. Na dole czekały już kozy, które z pomocą pań z farmy przedszkolaki miały okazję wydoić, a potem skosztować zdrowego koziego mleka. Przyszedł czas na zabawę na placu zabaw - nikt ani przez chwilę się nie nudził. Zwieńczeniem pobytu były pyszne kiełbaski upieczone na ognisku. Nadszedł czas powrotu chociaż wszyscy mieli ochotę jeszcze zostać. W czasie zabawy zdążyły się upiec chlebki i każdy przedszkolak wrócił do domu ze swoim wypiekiem.