WYBIERAMY NAJŁADNIEJSZY KAPELUSZ PANI WIOSNY

"Idzie Wiosna, idzie bosa, świeże kwiaty ma we włosach....

Na wiosnę w pełni musimy jeszcze trochę poczekać, ale za to w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo kolorowo i wesoło. To wszystko za sprawą Miedzyprzedszkolnego Konkursu pt. „Kapelusz Pani Wiosny".

Na konkurs wpłynęły prace dzieci z grup 5 i 6 letnich z ełckich przedszkoli.

Komisja konkursowa była bardzo zaskoczona pomysłowością, jak również kreatywnością wykonanych prac. Każdy kapelusz zachwycał oryginalnością i estetyką wykonania z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Dlatego nie mieli łatwego zadania żeby wyłonić zwycięzców. Wszystkie prace wykonano zgodnie z regulaminem. Rozstrzygnięcie konkursu umilił pokaz mody z wykorzystaniem kapeluszy biorących udział w konkursie, jak również występ grupy "Tygryski" z naszego przedszkola. Laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w wykonaniu tak pięknych prac.